Hajduk otkazao Carillu

Hrvatska 6. stu 201710:09 > 10:20
HNK Hajduk / Youtube

Nakon poraza u 15. kolu HNL-a od Rudeša na Poljudu, Hajduk je odlučio smijeniti trenera Joana Carrilla.

HNK Hajduk / Youtube

Hajduk je u potrazi za novim trenerom nakon što je predsjednik kluba Ivan Kos uručio otkazno pismo Joanu Carrillu.

Povod alarmantnih zbivanja na Poljudu loša je forma momčadi, te bijes navijača iskazan nakon poraza na Poljudu protiv posljednjeplasiranog Rudeša 3:2.

Carrillo je dobio otkaz! BIlo je dobrih rezultata ove sezone, ali trenutna situacija nije dobra i morali smo nešto učiniti. Neko vrijeme smo razmišljali o produženju suradnje sa Španjolcem, no sadašnja situacija ipak zahtjeva drugačiji odgovor,” izjavio je Kos.

Ostavku je podnio i Mario Branco, sportski direktor kluba, no tu je opciju Kos odbio.

Nakon poraza od Rudeša ostavku je Nadzornom odboru kluba ponudio i sam Kos, no NO nije razgovarao o njegovoj smjeni, predsjednik je dobio podršku.