HNL: Rijeka peticom preko Rudeša, Osijek – Istra 2-1

Hrvatska 1. lis 201721:15 > 21:36
NK Rijeka

U 11. kolu HNL-a pobjede su u nedjelju upisali Rijeka i Osijek, gosti su bili RIječani, kod Rudeša, dok je Osijek kod kuće tukao Istrane.

U susretu Osijeka i Istre sve je golove zabio isti igrač – Haris Hajradinović. Prvo za Osijek dva gola, jedan s 11m, a drugi iz igre. Isti je igrač zabio i autogol i tako kompletirao rezultat 2-1 za domaćina.

Rijeka je kod Rudeša sa visokih 5-1 došla do pobjede, a imali su dva igrača koji su zabili po dva gola. Hebe i Gavranović su upisali svaki po dva gola, a jedan je dodao Mišić. Rudeš je u prvom poluvremenu došao do poravnanja golom Budimira, i čak su na poluvrijeme otišli s 1-1, ali se onda raspali u nastavku.

Na tablici Rijeka sada ima 4 boda manje od Dinama koji je na vodećoj poziciji, Hajduk i Osijek su izjednačeni na 20 bodova, 5 manje od Rijeke. Rudeš i Istra su na samom začelju, sa 7, odnosno 6 bodova.