HNL: Hajduk srušio Inter golovima Radoševića i Ercega

Hrvatska 30. ruj 201719:49 > 19:53
hnk hajduk split

U 11. kolu Prve hrvatske nogometne lige Hajduk je na Poljudu slavio protiv Intera iz Zaprešića rezultatom 2:0.

Nakon tri uzastopne utakmice bez pobjede, Hajduk je danas pobijedio Inter i prekinuo taj crni niz. Momčad Joana Carrilla je odigrala dobar susret u kojem su dominirali terenom i zasluženo slavili.

Splićani su došli u vodstvo u 9. minuti kada je Josip Radošević fantastičnim udarcem s ruba šesnaesterca doveo “Bile” u vodstvo.

Na 2:0 povisio je Ante Erceg, nakon odlične asistencije Hamze. To je bio treći pogodak mladog Ercega u prvenstvu ove sezone.

Do kraja utakmice Hajduk je imao još nekoliko izglednih prilika, posebno je Said propustio veliku priliku u 63. minuti, ali su do kraja susreta mreže mirovale.