Hrvatska 30. srp 201721:56 > 22:02
hnk hajduk split

Hajdukje u trećem kolu HNL-a s 2:1 slavio u Vinkovcima protiv Cibalije.

Hajdukov trener Carrillo je odlučio odmarati glavne igrače, zbog uzvrata protiv Brondbya, i takav rizičan potez mu se na kraju isplatio.

Cibalia je u prvih dvadeset minuta dominirala a onda je Hajduk uspostavio ravnotežu. ” Bili” su došli do dva pogotka u drugom dijelu a poraz je ublažio Vitaić s 40 metara uz pogrešku vratara Stipice.

Osijek i Dinamo podijelili bodove

U derbi susretu 3. kola Prve HNL u Osijeku su nogometaši Osijeka i Dinama odigrali 1-1 (1-1).

Iako su Osječani odmarali čak devetoricu igrača koji su pobijedili slavni PSV u Eindhovenu, Dinamo nije uspio pobijediti, pa je zasad samo Rijeka maksimalna na startu prvenstva.

U 18. minuti Osječani su poveli pogotkom Alena Grgića kojem je asistirao Aljoša Vojnović, a Dinamo je izjednačio u 39. minuti zahvaljujući preciznom udarcu Nikole Mora s 20 metara.

Pred 3500 gledatelja na stadionu Gradski vrt sudio je Bebek iz Rijeke.