Lokomotiva remizirala s Hajdukom, Cibalija s Osijekom

Hrvatska 16. svi 201720:43 > 20:56
hnk hajduk split

U Prve hravtske nogometne lige nogometaši Hajduka remizirali su na Poljudu s Lokomotivom 1:1, dok je Osijek istim rezultatom remizirao s Cibalijom.

Nogometaši Hajduka osvojili su bod u utakmici s Lokomotivom, te su ostali bodovno izjednačeni s Osijekom koji je također remizirao.

Hajduk je bolje ušao u susret i već u 11. minuti udarac Memolle završava na gredi gostiju. Deset minuta poslije pokušao je i Futacs, ali nije bio precizan. Isti igrač zabio je i pogodak u 27. minuti, ali je poništen zbog prekršaja u napadu. I onda kazna za Hajduk, igrala se 37. minuta kada Doležal zabija za vodstvo Lokomotive. Isti igrač mogao je pet minuta poslije još jednom zabiti, ali se spetljao i nije pogodio.

U drugom poluvremenu odmah na početku crveni karton za goste, isključen je Bočkaj. Hajduk s igračem više je dominirao, ali bio je bez velikih prilika sve do 74. minute, kada udarac Savasa glavom završava na gredi. Ipak, u samoj završnici utakmice, točnije u 87. minuti Spličani dolaze do boda golom Hamze.

U drugoj utakmici Osijek je remizirao s Cibalijom, završilo je 1:1.