Petev: Igrači izgledaju kao da su izgubili motivaciju

Hrvatska 28. tra 201716:03 > 16:06
fotopress/Getty

Bugarski trener na klupi Dinama Ivajlo Petev proživljava teške trenutke na klupi "modrih", ali i dalje ima potporu vodstva kluba.

Trener Dinama Ivajlo Petev doživio je dva teška poraza na klupi Dinama i kroz tjedan se špekuliralo o njegovom otkazu. Ipak, iz uprave kluba odlučili su pružiti povjerenje bugarskom treneru i on zasad ostaje na klupi. Sam Petev vidno nije zadovoljan igrom svoje momčadi, a i rezultatima.

Izgleda da su igrači izgubili motivaciju kad su ispali iz utrke. To mi je čudno. Moramo raditi na tome. Ne možemo se boriti za naslov, a da tako izgledamo. To nije pravi pristup”, rekao je Petev.

Dinamu slijedi utakmica protiv posljednje Cibalije, a Petev se nada boljoj utakmici svoje momčadi.

Sutra je utakmica s Cibalijom. Nadam se da ćemo odigrati i vratiti se na put na kojem smo bili prije 12 dana. Neće biti lako, moramo se svi skupiti. Nadam se da ćemo odigrati bolje i uzeti tri boda. Igrači koji će dobiti priliku moraju ginuti za Dinamo. To je jedini cilj”, rekao je bugarski stručnjak.

Dinamo zaostaje za Rijekom osam bodova u borbi za naslov prvaka.