Dinamo kroz dva kaznena udarca do pobjede

Hrvatska 14. tra 201722:03 > 22:12
Aitor Alcalde Colomer/Getty Images

U susretu 28. kola Prve HNL Dinamo je u petak kao gost na stadionu u Kranjčevićevoj protiv Lokomotive slavio sa 2-1 (1-1), a oba gola za "modre" zabio je Armin Hodžić iz penala.

Modrima su za trijumf trebala dva penala koja im je dosudio sudac Tihomir Pejin iz Donjeg Miholjca.

U petoj minuti Lokomotiva je povela, strijelac je bio Eros Grezda. Dinamo je došao do izjenačenja u 29. minuti iz penala. Nakon ubačaja Stojanovića s desne strane, Guilherme puca glavom, ali braniča Lokomotive Karačića lopta pogađa u ruku. Siguran realizator najstrože kazne bio je Armin Hodžić.

Novi penal za Dinamo u 67. minuti, nakon što je Kolinger oborio Hodžića u kaznenom prostoru, a Hodžić je ponovno bio precizan iz kaznenog udarca.