Primorac otkrio što mu je najveći cilj u Hajduku

Hrvatska 4. stu 202017:09 > 17:12
sportklub

Hajduk je danas obavio novu smjenu, umjesto Vukasa na mjesto glavnog trenera došao je Boro Primorac

Novi trener Hajduka je Boro Primorac koji će odmah u subotu imati vatreno krštenje na Poljudu gdje im dolazi zahuktali Osijek. Nakon imenovanja na poziciju glavnog trenera, Primorac je dao izjavu za klupske stranice:

“To je moj klub, vrlo rado sam prihvatio ponudu znajući da posao nije nimalo lagan, ali što je tu je. Pokušat ću vratiti Hajduk u vrh gdje mu je i mjesto”, rekao je Primorac pa dodao:

“Mislim da ova ekipa može puno bolje od toga kakvi su rezultati i kako igra. Pokušat ću osvježiti ekipu s mladim igračima i napraviti da sve bude bolje, da navijači budu zadovoljni. To mi je najveći cilj.”