Lokomotiva se nakon tri tjedna vraća u pogon

Hrvatska 28. lis 202015:11 > 15:20
Foto: NK Lokomotiva Zagreb

Zagrebački prvoligaš pojačao se s dosta igrača i bit će vrlo zanimljivo vidjeti kako će se pridošlice snaći u novom klubu

Momčad koju vodi Goran Tomić nije se čula točno tri tjedna. Koronavirus je poharao redove zagrebačkog prvoligaša, a u međuvremenu su se događale razne stvari. Ispali su iz Europske lige od Malmoa, a 2. listopada remizirali su s Istrom u prvenstvu.

Posljednju utakmicu Lokosi su odigrali 7. listopada kada su u šesnaestini finala Kupa izbacili Gaj iz Mača nakon produžetaka.

Danas ćemo konačno saznati u kakvom su ritmu nakon tri tjedna, gostuju u Koprivnici od 17 sati kod Slaven Belupa koji je upisao dvije pobjede zaredom i sigurno im neće biti lako. U međuvremenu, prava tržnica u Zagrebu, Lokosi su doveli mnoštvo igrača.

Nikica Jelavić, Josip Pivarić, Francesco Tahiraj, Edis Malikji, Moutir Chajia te Kyriakos Papadopoulos novi su stanovnici Zagreba i bit će zanimljivo vidjeti kako će se svi nabrojani igrači snaći u novom klubu.