Mamić: Sad sam pametniji nakon promjene sustava

Hrvatska 17. lis 202017:59 > 18:04

Gosti iz Gorice vrlo brzo su se vratili nakon minusa od dva pogotka, no na kraju im je ipak ponovno presudio Gavranović

Povratak u HNL donio nam je zanimljive oglede. Dinamo je u osmom kolu HNL-a svladao Goricu s 3:2, iako treba reći da su Modri imali prednost od 2:0 koja se istopila, ali vrlo brzo pobjedu je donio Mario Gavranović koji je zabio hat-trick.

Trener Modrih Zoran Mamić priznao je pogrešku kada su imali 2:0, a onda je promijenio sustav igre i zaigrao sa tri braniča u nastavku.

Alexander Hassenstein/Getty Images

‘Čestitke momčadi. Žao mi je što nismo potvrdili rezultat iz prvog poluvremena. Nesretno smo primili prvi gol. Moram priznati da sam sad nakon utakmice malo pametniji jer promjena sustava koju sam napravio nije ono što momčad prihvaća iako ona nije utjecala na primanje prvog gola. Nažalost, nemam ni puno vremena za trening obzirom da je momčad bila na raznim dijelovima svijeta tijekom reprezentativnih akcija. Nismo imali nijedan zajednički trening. Na sreću, do utakmice s Feyenoordom je pet dana. Ipak ćemo naći način da odradimo dva zajednička treninga s obzirom da je sutra već regeneracija’ – zaključio je Mamić.