GOTOVO: Hajduk doveo napadača iz turskog velikana

Hrvatska 7. lis 202015:41 > 15:46
sportklub

Hajduk je nakon Grka Diamantakosa doveo još jedno inozemno pojačanje u vrh napada

Hajduk je doveo novo pojačanje u napadu i to iz Bešiktaša. Riječ je  27-godišnjem Turčinu Mehmet Umutu Nayiru.

Bivši suigrač Domagoja Vide nosit će dres s brojem 17, a na Poljud je stigao na jednogodišnju posudbu s pravom otkupa. Igrao je još za Osmanlıspor, Yeni Malatyaspor, Göztepe, Bursaspor i Bešiktaš.

”Prije svega želim istaknuti kako mi je zadovoljstvo što sam se priključio Hajduku, cilj mi je prije svega pomoći ekipi da ostvari rezultatski napredak i vjerujem da možemo to postići. Prije dolaska razgovarao sam s Domagojem Vidom, mojim prijateljem Janijem Atanasovim te Dževadom Prekazijem. Od sve trojice sam dobio odlične povratne informacije, sretan sam što sam tu, upoznao sam se s bogatom Hajdukovom poviješću i obećavam da ću dati sve od sebe za ovaj dres i klub”, istaknuo je novi napadač Bilih. Igrao je još za Osmanlıspor, Yeni Malatyaspor, Göztepe, Bursaspor i Bešiktaš.