Šibenik doveo igrača Real Madrida!

Hrvatska 30. ruj 202013:44 > 13:51
HNK Šibenik

Nakon što je u šibenskog prvoligaša ušao novi vlasnik iz Kolumbije, počela su pristizati pojačanja.

Šibenik će u nastavku sezone HNL-a imati pravi inozemni štih. Nakon što je kolumbijski vlasnik Eduardo Fernando Zapata Sierra doveo tri svoja sunarodnjaka prije nekoliko tjedana, sada se okrenuo ni manje, ni više nego madridskom Realu.

Naime, na jednogodišnju posudbu stiže 19-godišnji Alvaro Martin De Frias, standardni član sredine terena juniorske momčadi najtrofejnijeg kluba Europe. De Frias je prošao sve mlađe kategorije Reala, ali daleko je još od prve momčadi pa će iduće razdoblje karijere provesti na kaljenju.

Obično je slučaj s takvim igračima da krenu s posudbama po Španjolskoj, međutim ‘Šibenčanin’ Zapata Sierra uspio je dogovoriti dolazak u Šibenik. Sa Šubićevca su najavili kako ovdje neće biti kraj dovođenja novih igrača ususret kraju prijelaznog roka.