Bjelica: Ova dramatična pobjeda će mi ostati u sjećanju

Hrvatska 27. ruj 202012:06 > 12:16
Samuel Kubani/EuroFootball/Getty Images)

Bijelo-plavi igraju odlično pod palicom novog trenera, u hrvatskom prvenstvu upisana je i treća pobjeda u isto toliko kola

Nenad Bjelica predstavio se prvi put navijačima u Gradskom vrtu, i to na najbolji mogući način. Sve do 97. minute bilo je 1:1 protiv Gorice, a onda je Bjeličin džoker s klupe zabio za veliku pobjedu i erupciju oduševljenja na tribinama.

‘Meni će pogotovo ostati u sjećanju jer je prva pred publikom u Osijeku. I ovako zaslužena, ali dramatična pobjeda u zadnjim sekundama… Ne pobjeđuje se ovako svaki dan. Drago mi je zbog naše publike koja nas je nosila 97, 98 minuta tijekom utakmice što smo im dali ovo zadovoljstvo da idemo kućama s tri boda’ – rekao je Bjelica pa se osvrnuo na dvoboj s gostima iz Gorice:

‘Mislim da je momčad dala jako puno u utakmici, zaslužila je puno prije zatvoriti i pobijediti. Nažalost, zbog jedne individualne greške vratili smo Goricu u život, ali na kraju smo ipak pokazali karakter, reakciju i zasluženo pobijedili’ – rekao je.

Osijek u sljedećm kolu 3. listopada gostuje na Šubićevcu kod Šibenika.