Livaković odlazi s Maksimira, poznat i novi klub?

Hrvatska 21. ruj 202019:44 > 19:53
Marco Luzzani/Getty Images

Hrvatski vratar mogao bi promijeniti destinaciju, nakon Zagreba novi dom mogao bi biti zapadni dio Francuske

Vratar Dinama navodno bi mogao napustiti redove Modrih, a Sportske novosti pišu kako je za njega najviše zagrizao francuski Rennes. Edouard Mendy, dosadašnji vratar francuskog kluba trebao bi preseliti na Stamford Bridge gdje bi trebao potpisati za Chelsea, a put Francuske trebao bi prvi vratar Vatrenih.

Photo by Dean Mouhtaropoulos/Getty Images)

Kad je riječ o cifri koju bi Rennes poslao za hrvatsku ‘jedinicu’, spominje se iznos od 10 milijuna eura. Treba reći kako je Livaković zaista u formi i nije čudno da su za njega zainteresirani mnogi klubovi.

No, ovu cijelu priču treba uzeti s rezervom, ali s obzirom da se Dinamo nije plasirao u Ligu prvaka, te da je u formi te u zrelim vratarskim godinama (26) ne bi se trebalo čuditi ako Livaković i zaista ode.