Dinamov mladi napadač seli u Championship

Hrvatska 15. ruj 20208:48 > 8:51
HNS

Dinamo bi ovih dana mogao ostati bez dvojice mladih igrača. Nakon Antonio Marina, na rubu odlaska je i Sandro Kulenović

Sandro Kulenović ima ponudu Barnsleyja, kluba iz Championshipa. Već je stigla u Maksimir, a sad je na klubu odluka hoće li je prihvatiti ili ne. Postoje dvije opcije, jedna je posudba, a druga je kupnja, pišu Sportske Novosti.

Iako se još uvijek ne zna koji je točno iznos ovaj engleski drugoligaš ponudio ‘modrima’, Sportske pišu da se radi o zadovoljavajućoj cifri.

Kulenović zasad jednostavno ne uspijeva pronaći pravu formu u Dinamu. Još uvijek nije uspio postići pogodak, a kad i dobro igra, onda se pred njime pronađu raspoloženi vratari.

Bilo bi možda dobro za Kulenovića promijeniti sredinu, da se odmakne od Maksimira i proba u Championshipu. Teško da će u plavom domu pokraj Brune Petkovića, Marija Gavranovića i Komnena Andrića dobiti preveliku minutažu, pravu priliku.

Kulenović je prošao sve omladinske uzraste hrvatske reprezentacije, a trenutno je član U-21 selekcije.