Gorica ostvarila novu pobjedu, i dalje su stopostotni

Hrvatska 13. ruj 202020:55 > 20:58
Facebook/HNK Gorica

U Kranjčevićevoj su nogometaši Gorice upisali i četvrtu pobjedu protiv Lokomotive u isto toliko kola

Nogometaši Gorice zadržali su stopostotni učinak i nakon 4. kola u novoj sezoni Prve HNL svladavši kao gosti Lokomotivu na stadionu u Kranjčevićevoj ulici sa 2-1 (1-0).

Sva tri pogotka na utakmici postignuta su iz slobodnih udaraca, oba gola postigao je Kristijan Lovrić u 32. i 85. minuti, dok je za domaće strijelac bio Fran karačić u 89. minuti.

U prvom poluvremenu Lovrić je iznenadio novog vratara Lokomotive Alexa slobodnim udarcem iskosa s lijeve strane koji je više ličio na ubačaj, no nitko nije dirao loptu koja je završila u lijevom kutu iznenađenog Brazilca.

U samoj završnici utakmice viđena su dva vrlo lijepa pogotka udarcima sa 25 metara. Prvo je Lovrić ponovno pogodio lijevi kut Alexa za 2-0, da bi Karačić iznenadio Kahlinu udarcem koji je prošao kroz živi zid.

Gorica je druga na ljestvici sa 12 bodova, koliko ima i vodeći Dinamo, dok je Lokomotiva sedma s četiri boda, koliko ima i šesti Osijek.