Makedonac stigao u Hajduk, Nejašmić dobiva konkurenciju

Hrvatska 8. ruj 202018:27 > 18:34
sportklub

Splićani su dobili veliko pojačanje u vide defenzivnog veznjaka Janija Atanasova

Hari Vukas u ovoj reprezentativnoj pauzi dobiva nove igrače, a u Hajduk je stigao mladi reprezentativac Sjeverne Makedonije Jani Atanasov. Liječnički pregledi su obavljeni, a Makedonac će potpisati na tri godine.

‘Dosta pratim hrvatsku ligu, znam da je Hajduk veliki klub, klub s velikom poviješću i strastvenim navijačima. Kad sam čuo da me Hajduk želi, pričao sam s ocem i rekao mu da je to to, da idem. U Makedoniji ljudi jako vole Hajduk, znaju da je Hajduk veliki klub, na društvenim mrežama imao sam dosta poruka navijača Hajduka iz Makedonije ali i iz Splita i svi su mi govorili da prihvatim ponudu jer ću s Hajdukom dogurati daleko. Odlučio sam se prihvatiti ponudu, tu sam došao da osvajam trofeje’ – rekao je Atanasov.

Tu se malo i problematiziralo pitanje Darka Nejašmića koji igra na istoj poziciji kao i Atanasov, a osim toga oba igraju za U-21 reprezentaciju, pa će biti zanimljivo vidjeti tko će dobivati više prilike.