Bjelica: San je igrati Ligu prvaka s Osijekom

Hrvatska 5. ruj 202013:25 > 13:30
Thomas Starke/Bongarts/Getty Images

Bio je dugo bez angažmana, a sada će u Gradskom vrtu sa svojim klubom probati napraviti velike stvari

Nenad Bjelica danas je na osječkom Pampasu i službeno predstavljen kao novi trener Osijeka. Na početku je predsjednik kluba Ferenc Sakalj uputio par uvodnih riječi, a potom darovao Bjelici dres s brojem 10.

‘Hvala na lijepom uvodu. Zahvalio bih se svima koji su došli i klubu koji me predivno predstavio. Pred mene je stavljena velika odgovornost i spreman sam na nju, već sam 13 godina u ovom poslu. Dobio sam puno desetki u klubovima, ali ova budi posebne emocije u meni’ – rekao je Bjelica.

Bjelica dolazi nakon lošeg ulaska Osijeka u novu sezonu HNL-a. Ivica Kulešević ostavlja mu momčad koja je uvodna tri kola ostvarila samo jedan bod u ogledima sa Slaven Belupom, Hajdukom i Dinamom. Odgovorio je i na pitanje o mogućim pojačanjima:

‘Mogu reći da pozicije zadnjeg veznog, lijevog beka i krila nisu duplo popunjene i na njih smo fokusirani, a ostalo ćemo vidjeti’ – najavio je novi trener Osijeka, pa na kraju rekao:

‘Ambiciozni smo i vidjet ćemo što će biti. San je igrati Ligu prvaka s Osijekom’ – zaključio je.