Novi trener Hajduka zahvalio Tudoru i najavio Osijek

Hrvatska 22. kol 202016:13 > 16:14
Vladimir Rys / Staff

Igor Tudor ipak nije odbio veliku ponudu Juventusa. U novoj sezoni bit će pomoćnik Andree Pirla, a funkciju trenera na Poljudu privremeno će preuzeti Hari Vukas.

Prvi susret koji ga očekuje je teško gostovanje u Osijeku, a Vukas se u najavi te utakmice osvrnuo na odlazak Tudora.

“Prije svega bih zahvalio Igoru, ipak smo svi mi došli s njim. Hvala mu na svemu i podršci koju nam je dao. Želimo mu puno uspjeha u novom klubu, on je to zaslužio predanim radom. Isto tako bih zahvalio ljudima u klubu koji su stali iza nas i omogućili nam da nastavimo istim putem”, rekao je Vukas.

Splićani su uoči dvoboja s Osijekom prošarani izostancima, ali Vukas ističe kako ni jedna utakmica s Osijekom nije lagana.

“Svi znamo koliko je gostovanje u Osijeku uvijek bilo zahtjevno, ali nema lakih utakmica. Sve priče i izjave padaju u vodu kad se dođe na teren. Imamo par izostanaka, Diamantakos odrađuje još jednu utakmicu kazne. Ozlijeđeni su Eduok, Simić, Kreković i Teklić, a Stipu Radića ćemo spustiti da odigra utakmicu za B momčad u nedjelju. Svi ostali orni i spremni čekaju utakmicu”, dodao je novi trener Hajduka.