ANKETA Navijači NK Osijeka mrze novi dres: A vi?

Hrvatska 14. kol 202020:13 > 20:24
NK Osijek Instagram

HNK Osijek na društvenim je mrežama predstavio novu liniju dresova za nadolazeću sezonu.

Dres je u klasičnim bijelo-plavim linijama, ali se dosta razlikuje od prošlosezonskog u kojem je plava bila dominantnija boja.

Navijači nisu nimalo zadovoljni, a Facebookom su se redali negativni komentari:

“Šteta,em prodaja igraca i nista novih na vidiku em losi dresovi. Daj boze da se varam ali nevidim neku svijetlu buducnost. Ali nema veze idemo jako!!!!”

“Gazdina firma 2RULE…”

“Katastrofa”

“Užasno….. A šta drugo očekivati od mađarske robne marke… Još jedan korak unatrag.. Nažalost”

“Mađarsko seljoberski dres .Strašno.Vratite stari,super su bili.”

Ovo su samo neki od komentara. Njihov bijes uvjetovan je i prodajom najboljeg strijelca kluba Mirka Marića, koji je prije par dana postao novim članom talijanskog drugoligaša Monze.

A kako se vama sviđa?