Je li Dinamo napokon pronašao rješenje za Hajrovića?

Hrvatska 12. kol 202010:27 > 10:33
Dean Mouhtaropoulos/Getty Images

Izet Hajrović nije se previše naigrao nedavno završene sezone, a u Dinamu se pokušavaju riješiti njegovog ugovora koji opterećuje klupsku blagajnu.

Izet Hajrović ovih bi dana mogao prijeći u ‘bratsku’ Lokomotivu, priča se u kuloarima maksimirskog kluba.

Iako još uvijek nema službene potvrde, Hajrovićev prelazak u Lokose gdje bi zaigrao u kvalifikacijama za Ligu prvaka, navodno je vrlo realan, a čeka se pristanak igrača. BiH nogometaš stigao je u Dinamo u siječnju 2018. godine kao slobodan igrač iz Werdera, u prvoj sezoni pod vodstvom Nenada Bjelice igrao je izvrsno, no u drugoj je ponešto posustao, a danas bivši trener Dinama pronašao je druga rješenja.

Dinamo je proteklih mjeseci pokušao pronaći interesenta za njegove usluge, no bezuspješno, da bi se sada se pojavila opcija posudbe u Lokomotivu s kojom je maksimirski klub već poslovao ovog ljeta. Hajrović bi svakako bio pojačanje za ‘Lokose’ koje u drugom pretkolu kvalifikacija za Ligu prvaka čeka bečki Rapid, utakmica će se igrati u Zagrebu 25. ili 26. kolovoza.