06.08.2020 | 20.37 > 20:38

Rijeka poput Lokomotive: Počinje suradnja s Albancima

HNK Rijeka uskoro će po svemu sudeći potpisati ugovor o suradnji s albanskim klubom KF Vllaznijom iz Skadra.

U Vllazniju su ušli novi sponzori, a na mjesto sportskog direktora postavljen je bivši igrač Rijeke Matko Djarmati.

hnk rijeka

"Dogovorili smo suradnju, pregovori su u završnoj fazi. Rijeka je jedan od najpoznatijih hrvatskih klubova, nedavno su osvojili i kup. Imaju novaca i bogato iskustvo. Pomoći će nam s tehničkim aspektom poslovanja, zato je tu Djarmati" izjavio je Alban Xhaferi, predstavnik novih ulagača.

Radi se o klubu koji je prošle sezone ušao u prvi rang albanskog nogometa, a kroz povijest su osvojili devet naslova nacionalnog prvaka, iako je posljednja stigla prije dugih 19 godina.