Baturina iz Dinama u Mađarsku

Hrvatska 3. kol 202015:44 > 15:48
Foto: Sportklub

Roko Baturina nakon tri godine napustio je Dinamo. Sin bivšeg napadača Hajduka Mate Baturine potpisao je za Ferencvaros. Aktualni mađarski prvak prema neslužbenim je informacijama za Baturinu platio nešto manje od milijun eura.

Roko Baturina ima 20 godina, a u Maksimir je zajedno s mlađim bratom Martinom stigao u ljeto 2017. godine. Protekle polusezone igrao je vrlo dobro na posudbi u slovenskom Bravu. Zabio je osam pogodaka, a sada će karijeru nastaviti u Mađarskoj.

Sretan sam što sam potpisao ugovor s mađarskim velikanom. Svjestan sam velike povijesti ovoga kluba, ali to mi je samo izazov i podstrek da budem još bolji i opravdam povjerenje. Ovim putem se zahvaljujem svima koji su mi pomogli na mom putu, posebno GNK Dinamu u čijim sam redovima uspješno prošao prijelaz u seniorski nogomet. Uvijek ću biti vaš navijač – poručio je Roko Baturina kojem želimo sve najbolje u nastavku karijere.

–