Dva kluba pokazali veliki interes za Hajrovića

Hrvatska 1. kol 202019:34 > 19:42
Dean Mouhtaropoulos/Getty Images

Nova sezona HNL-a počinje vrlo brzo, a na Maksimiru se često spominju dolasci i odlasci igrača

Klub s Maksimira radi na pripremama za novu sezonu, odnosno slaže neku novu momčad za novu sezonu HNL-a koja započinje 14. kolovoza.

Izet Hajrović je nogometaš kojega bi se Modri željeli riješiti,  a 24sata piše kako su za bosanskohercegovačkog nogometaša zainteresirani mađarski Ferencvaros te njemački Hannover.

Mađarski klub je nedavno potpisao igrača Lokomotive Myrta Uzunija, ali i Roka Baturinu, dosadašnjeg igrača Dinama koji je bio na posudbi u slovenskom Bravu.

Njemački Hannover nije uspio ove godine izboriti promociju u najelitniji razred njemačkog nogometa, pa će se i iduće godine natjecati u drugoj ligi. Smatraju da je Hajrović jedan od nogometaša koji bi im mogao pomoći u borbi za Bundesligu.