Tudor dobio maksimalnu podršku od NO Hajduka

Hrvatska 10. srp 202015:57 > 15:58
Gabriele Maltinti/Getty Images

Predsjednik Nadzornog odbora Hajduka Benjamin Perasović obratio se javnosti u povodu odlaska člana Nadzornog odbora Krešimira Krole te aktualnih zbivanja u Klubu putem Zoom aplikacije.

“Jučer je objavljena vijest da je Krešimir Krolo prestao biti član Nadzornog odbora Hajduka. Pošto je odmah nakon toga objavljeno i formalno-pravno objašnjenje tog čina, neću se upuštati u daljnje objašnjavanje”, započeo je Perasović, pa otkrio da mu se neće tražiti zamjena.

“Nastavit ćemo rad sa šest članova, bez popunjavanja sedmog mjesta, ali naravno da mi je žao što smo ostali bez Kreše.”

“S obzirom na trenutnu situaciju oko kluba, moram naglasiti dvije stvari. Kao i sve druge navijače, bole nas porazi i svi ih teško proživljavamo. Razumijemo razočaranje, gnjev i ljutnju zbog niza poraza, to je sasvim legitimno”, rekao je Perasović pa dodao:

“Mi u Nadzornom odboru smo itekako svjesni da bez kontinuiteta upravljanja i bez kontinuiteta struke ne može biti ni rezultata na terenu. Već više puta uviđamo štetnost šok-terapije kao načina ponašanja u krizi. Stoga koristim ovu priliku kako bih ponovno istaknuo i prisnažio da će Nadzorni odbor u cilju očuvanja stabilnosti nastojati osigurati nastavak svih upravljačkih i stručnih aktivnosti pokrenutih u klubu, a za koje mi smatramo da su kvalitetne aktivnosti te da će već u skoroj budućnosti pokazati svoje pozitivne učinke na terenu.”