Antolić: Mamić odbio BBB i otišao voditi trening

Hrvatska 9. srp 202015:44 > 15:47
sportklub

Krešimir Antolić, prvi operativac Dinama i bivši šef osiguranja kluba obitelji Mamić, govorio je kako je izgledao razgovor izaslanstva navijača i novog/starog trenera kluba.

Antolić tvrdi da ih je u klupskim prostorijama primio Zoran Mamić: “Navijači su od njega tražili da u roku od sat vremena ode iz Dinama, ali on je to odbio i otišao voditi trening prve momčadi.”

sportklub

Antolić dodaje: “Na prosvjedu je bilo sve mirno. Ne bih tome pridavao ni malu ni veliku važnost. Zoran Mamić je momčad preuzeo do kraja sezone, nakon čega više neće biti trener on, nego netko kalibra Matjaža Keka. Zoran bi mogao ostati na tom mjestu, ali znamo da je bolje da tako ne bude zbog razloga koji nisu nogometni – prenosi Index.