Društvene mreže: Evo što misle o povratku Mamića

Hrvatska 7. srp 202016:53 > 16:56
Foto: Francois Nel, Getty Images Sport

Nakon ovoga jedva čekam vidjeti proslavu prvaka pred punim stadionom!

Na službenoj FB stranici Dinamo je objavio da će preostale tri utakmice do kraja voditi Zoran Mamić. Po drugi put će mlađi Mamić sjesti na trenersku klubu, nakon što je Igor Jovićević nakon sedam utakmica postao bivši.

Reakcije društvenih medija na ovu odluku su kao i uvijek podijelnjene. Izdvajamo neke od njih.

Mislim da je to zasad i radi Hajduka najbolje riješenje, pozna ekipu i tko šta može.

Najbolja odluka za klub i prvu momčad

hnk rijeka

Iskreno… ne slažem se da ostane duže vrijeme… ako su u pitanju samo 3 utakmice do kraja sezone, onda nek odradi i nek dovedu Tomića nakon finala kupa ili možda Jozaka… ako će Zoran opet biti i trener i sportski direktor onda moju podršku nema…. kratkoročno ok, dugoročno truba…
Nakon ovoga jedva čekam vidjeti proslavu prvaka pred punim stadionom!
Nemogu vjerovati sta se radi od naseg kluba. Pa jel je dosta vise ovoga.
Gdje se može vratiti članska iskaznica ili samo da ju bacim u smeće?Očekivali smo trećeg brata Stojana na klupi tako da je ovo dosta iznenađujuće.