Rožman: Zahvalan sam predsjedniku na podršci

Hrvatska 4. srp 202014:28 > 14:33
HNK Rijeka / Youtube

Nogometaši Rijeke ove nedjelje dočekuju Dinamo, a trener Simon Rožman je govorio za stranice NK Rijeke.

“Dolazi prvak, imaju 20 bodova više što sve govori o kvaliteti. Mi kao i uvijek razmišljamo najviše o sebi. Ispred nas dolazi mukotrpan rad da bi ostvarili ciljeve kluba. U posljednjim utakmicama smo imali previše peha, neiskorištenih prilika, nije nas nagradilo. Treba se vratiti osnovama naše međusobne suradnje. Moramo svi biti zajedno, jer to je jedini put, dakle da se radom vratimo osnovama i na terenu izgledamo kao ekipa koja teško prima golove i pritom ima malo više mirnoće u završnici. Imam vjeru u igrače i jako podršku sa svih strana. Vjerujem da ćemo ovu utakmicu odigrati na našoj razini. Međutim to su ekipe koje nešto ptia. Borit ćemo se to osnova da možemo bolje.

Predsjednik Damir Mišković je igračima i stožeru poslao poruku podrške.

“Klub je pokazao svoju veličinu, slogan “Zajedno smo Rijeka” znači da samo svi zajedno možemo naprijed. Svi igrači vide da imaju jako potporu stožera i uprave kluba. Mi iz stožera radimo što možemo, pričamo i tražimo informacije od svugdje samo kako bi ovaj klub svakim danom bio bolji. Poruka predsjednika je na mjestu, zahvalan sam mu na tome. Treba nam dobar rezultat da nas izvuče iz svega toga”, poručio je Rožman.