Gorica se oglasila ozbiljnim priopćenjem nakon Hajduka

Hrvatska 2. srp 202013:15 > 13:22
HNKGorica2019

Prekjučer je Hajduk gostovao u Gorici, no uslijedio je ružni prizor na tribinama poslije utakmice

Gorica je prekjučer na svojem terenu slavila protiv Hajduka 3:1 i tako splitsku momčad dovela u neugodnu poziciju u borbi za drugo mjesto, odnosno kvalifikacije za Ligu prvaka.

No, danas se klub oglasio ozbiljnim priopćenjem gdje su ostali zatečeni ponašanjem gostujućih navijača nakon utakmice protiv Hajduka gdje su na istočnoj tribini vidno oštećene sjedalice.

Facebook/HNK Gorica

Obzirom da Gorica ulaže u razvoj kluba, ali i stadiona, spomenuti klub je zgrožen ponašanjem gostujućih navijača, a evo i jednog djela priopćenja:

‘Velika Gorica je kulturna i civilizirana sredina, lišena devijacija takve vrste, i svima nama u klubu potpuno je neprihvatljivo pristati da se takvo što ponavlja. Zbog posljedica koje su ostale nakon utakmice s Hajdukom, čelni ljudi kluba ozbiljno će razmisliti o smanjenju kapaciteta za gostujuće navijače na 5 %. Druga opcija je značajno povećanje cijene ulaznica za gostujuće navijače, što je u ovakvim situacijama jedini način da klub ne troši vlastita sredstva zbog neprihvatljivog ponašanja pojedinaca ili navijačkih skupina’ – priopćeno je iz kluba.