Brbićev savjetnik nakon uvreda Torcide podnio ostavku

Hrvatska 29. lip 202013:22 > 13:24
Vladimir Rys / Staff

Na utakmici protiv Slaven Belupa Torcida je poručila transparentom PR savjetniku Marina Brbića da napusti klub, a ovaj je to sada i poslušao

Nastavljaju se kaosi u Hajduku, a najnovija vijest je da je savjetnik Marina Brbića po pitanju odnosa s medija podnio ostavku.

Na utakmici protiv Slaven Belupa Torcida je poručila transparentom PR savjetniku Marina Brbića da napusti klub.

“Pandža, od**bi”, pisalo je na jednom ne baš pristojnom transparentu. Tri dana kasnije, izvjesni Renato Pandža poslušao je njihove ‘molbe’ i podnio ostavku.

Brbić je u siječnju angažirao kao PR savjetnika ili kako je to tada rekao: “Gospodin Pandža će obavljati poslove po pitanju komunikacija, strategije i razvojnih projekata”. Neke navijače Hajduka tada je zasmetalo što je Pandža na važnu funkciju angažiran bez natječaja, a njegova tvrtka koja se bavi spomenutim uslugama osnovana je samo tri tjedna ranije i s temeljnim kapitalom od 100 kuna.

Inače, Renato Pandža jedan je od osnivača zagrebačke podružnice Torcide krajem 80-ih i najpoznatijih članova Hajdukove navijačke skupine u vrijeme formiranja samostalne hrvatske države.