Toplak: Hajduk nam nije stvorio priliku!

Hrvatska 16. lip 202021:08 > 21:10
Michael Regan/Getty Images

Donosimo prve izjave aktera utakmice na Poljudu gdje je Varaždin nadigrao (3:2) Hajduk.

Domagoj Drožđek, dvostruki strijelac za Varaždin:

– Nismo ni svjesni koliko smo dobri. Fantastično smo odigrali visokim presingom. Pokazali smo da možemo igrati sa svima. Hajduk? Svima se može dogoditi ovakva utakmica. Hajdukovi golovi su bili sjajni, svjetski golovi. Ja sam iz Varaždina, ovo je moj klub, ovdje igram srcem i ne postoji drugi klub za mene.

Samir Toplak, trener Varaždina:

– Bili smo efikasni i odlučni u završnici prvog dijela. Nakon toga je sve bilo puno lakše. Jako sam zadovoljan, Hajduk nam nije napravio priliku. Zabio je dva fenomenalna gola udarcima iz daljine, ali nam nisu napravili priliku. Bilo bi nezasluženo da nismo pobijedili. Sad imamo glavu i rep, konačno izgledamo kao ekipa. Mi se ne borimo za opstanak, mi se borimo za goli život. Danas bismo bili zadovoljni i bodom, ali da nismo igrali na pobjedu, ne bismo osvojili ni bod.