HNL: Osijeku samo bod u Koprivnici

Hrvatska 13. lip 202021:42 > 21:50
NK Osijek

U posljednjoj utakmici 28. kola Prve HNL Slaven Belupo je u subotu u Koprivnici protiv Osijeka odigrao 0-0, pa su Osječani ostali na petoj poziciji, tri boda ih dijele od mjesta koja vode u Europu.

Prva prilika na utakmici ukazala se već u 19. sekundi, i to za Osječane. Marić je uposlio Mancea, koji je prodro u kazneni prostor i pogodio gredu. Gosti su ozbiljno zaprijetili još samo u 71. minuti, nakon ubačaja Bočkaja u 16-erac Mance puca glavom sa osam metara, ali vratar Ježina je na mjestu.

Slaven Belupo je imao više dobrih prigoda. U 21. minuti Krstanović je sa desetak metara bio neprecizan, potom je u 33. Bogojević nabacio Brkoviću, koji je loptu poslao iznad gola. Posljednju veliku šansu Slaven Belupo je imao u 58. minuti, ali Glavčić sa deset metara nije uspio zabiti.