Splićani vraćaju bivšeg igrača, odlazi Juranović?

Hrvatska 12. lip 202019:40 > 19:48
Vladimir Rys / Staff

Hajduk je u jučerašnjem susretu u Puli slavio protiv Istre, a pogodak odluke postigao je Mijo Caktaš

Hajduk je jučer ostvario i drugu pobjedu u nastavku sezonu, nakon prošlotjedne bure oko dvoboja s Interom, Splićani su jučer odigrali nešto mirniju utakmicu i slavili u Puli protiv Istre.

Nije to bila neka bajna predstava Tudorovih igrača, ali najbitnije da su odradili utakmicu na najbolji način i da su došli do vrijedna tri boda.

Obzirom na pandemiju koronavirusa, koja je posebno poremetila i sportski svijet, na Poljudu se navodno slaže igračka križaljka za iduću sezonu, prenose 24sata.

Vodstvo splitskog kluba već je dogovorilo transfer Grka Diamantakosa, a uskoro će Poljud napustiti i Hamza Barry. Desni bek Josip Juranović ima brojne ponude, ali on je izrazio želju da ostane do kraja sezone. Isto tako, u klub bi se mogao vratiti i Andrija Balić koji bi se tako pokuašao vratiti na staze stare slave.

‘Josip je jako zanimljiv igrač tržištu, desni je bočni u zrelim godinama, u krugu A reprezentacije, oličenje profesionalnosti i karaktera. Ako se pojavi službena ponuda primjerena njegovoj kvaliteti sigurno da ćemo razgovarati o najboljem interesu za njega i klub’ – zaključio je sportski direktor Hajduka, Ivan Kepčija.