06.06.2020 | 20.55 > 20:57

Bratska podjela bodova u Koprivnici

NK Slaven Belupo

Susjedi na tablici, Slaven Belupo i Gorica remizirali su u susretu 27. kola HNL-a

U drugoj utakmici 27. kola Prve HNL u Koprivnici su nogometaši Slaven Belupa i Gorice odigrali su bez golova, 0-0.

nk slaven belupo

Druga utakmica HNL-a nakon stanke počela je ružno - teškom ozljedom Litvanca Golubiskasa, koji je nakon jednog duela ostao ležati slomljene vilice, a u 9. minuti je iznešen s terena.

Gorica je imala bolje prilike u prvom dijelu, a Slaven u nastavku, kada je gostujući vratar Kahlina imao nekoliko zapaženih intervencija, no mreže su ostale netaknute.

Gorica je ostala šesta s 36 bodova, a Slaven Belupo sedmi s 27 bodova.