Šef Intera: Likvidirat ćemo klub i olakšati svima

Hrvatska 6. lip 20208:41 > 8:43
EuroFootball/Getty Images

Prva utakmica u HNL-u nakon skoro tri mjeseca pauze podigla je veliku prašinu zbog nekih sudačkih odluka

Glavni čovjek zaprešićkog Intera Branko Laljak jučer kasno navečer za Sportske novosti rekao je neke teške stvari:

“Okupit ću Izvršni odbor kluba kako bih sazvao klupsku Skupštinu tako da likvidiramo Inter i olakšamo svima onima koji rade u hrvatskom nogometu!”

Branko Laljak, čovjek koji se toliko trudio oko Intera, danas je na Poljudu shvatio kako mu se spremaju crni dani. Ono što je doživio na Poljudu očito nije mogao prihvatiti jer bilo je dosta vidljivo kako su se stvari odvijale. Inter je izgubio od Hajduka 2:1 pogotkom Bugarina Dimitrova u 97. minuti, a tome su prethodile neke sumnjive odluke sudaca.

Ovo je još jedna utakmica nastavka hrvatskog nogometa koja je podigla prašinu zbog sumnjivih sudačkoh odluka, nakon što je Osijek pokraden u polufinalu Kupa protiv Rijeke.