Toplak: To je pljuska klubovima koji podmiruju obveze

Hrvatska 5. lip 202018:57 > 19:06
EuroFootball/Getty Images

Danas se službeno vraća Prva HNL, no iskočila su neka zanimljiva događanja

Inter danas kreće u borbu za opstanak na neugodno gostovanje u Split protiv Hajduka, ali prije današnjeg dvoboja na Poljudu, iskočila je vijest kako je Samiru Toplaku Inter ostao dužan, prenose 24sata.

Naime, sadašnji trener Varaždina je prije njih vodio momčad iz Zaprešića, a Inter je jedini prvoligaš koji nije dobio licencu za iduću sezonu.

I ne samo to, Div iz predgrađa je navodno ostao dužan Toplaku. Kako pišu 24sata, Toplaku su dugovali 300 tisuća kuna, a podmireno mu je tek pola, 150 tisuća. Vodstvo kluba iz Zaprešića tvrdi kako je sve podmireno i riješeno.

‘Ako se dugovanje Intera prema meni ne riješi, a Inter dobije licencu za 1. HNL, bit će to grubo kršenje pravila o licenciranju Hrvatskog nogometnog saveza. Također, pljuska je to klubovima koji redovito podmiruju sve svoje obveze’ – rekao je Toplak.

Njegov bivši klub saznat će odluku kroz desetak dana kada će se sastati Žalbeno tijelo za licenciranje HNS-a, pa će sve biti više poznato.