Napušta li Ademi Dinamo nakon deset godina?

Hrvatska 4. lip 202021:22 > 21:24
sportklub

Arijan Ademi mogao bi ovog ljeta nakon 10 godina napustiti Dinamo, piše Index, prenoseći navode iz ruskih medija.

Ruski mediji javljaju da kapetana hrvatskog prvaka žele čak tri kluba iz Moskve – CSKA, Spartak i Lokomotiv. Procjena je da bi Dinamo 28-godišnjeg veznjaka pustio za pet milijuna eura, a to je problem Spartaku koji planira ovog ljeta potrošiti što manje novca na nove igrače. Za CSKA i Lokomotiv odšteta od pet milijuna eura ne bi bila problem, tvrdi u nastavku Index.

Podsjetimo, početkom godine Ademi je bio na korak do transfera u emiratski Al Nasr iz Dubaija koji vodi Kruno Jurčić, čovjek koji je Ademija iz Šibenika doveo u Dinamo prije točno deset godina. Međutim, u posljednjem trenutku Ademi se predomislio i odlučio ostati na Maksimiru.

Nakon toga je produljio ugovor s Dinamom još pet godina, a hrvatski prvak u tu čast dizajnirao je posebne dresove koji su se rasprodali već u prvim satima prodaje, zaključuje Index.