HNS iznenadio blagom kaznom za Grezdu

Hrvatska 4. lip 202014:59 > 15:03
(Photo by Ian MacNicol/Getty Images)

Disciplinska komisija Hrvatskog nogometnog saveza danas je održala sjednicu na kojoj je, između ostalih, donijela odluku o kazni za igrača NK Osijek Erosa Grezdu.

Disciplinska komisija odlučila je Erosu Grezdi izreći kaznu zabrane igranja na četiri prvenstvene ili kup utakmice. Kazna mu je izrečena zbog toga što je nakon utakmice polufinala Hrvatskog kupa između Rijeke i Osijeka izvan igrališta u prostoru stadiona HNK Rijeka fizički napao igrača Rijeke Antonija Mirka Čolaka, čime je počinio prekršaj iz članka 57. Disciplinskog pravilnika HNS-a.

Putem kluba, igraču je dostavljena ova odluka, čime ujedno počinje teći kazna.

Utakmica Rijeke i Osijeka u polufinalu Kupa podigla je buru u javnosti zbog katastrofalnog suđenja Igora Pajača i Frana Jovića u VAR sobi. Rijeka se plasirala u finale pobjedom 3:2 i tamo će igrati protiv Lokomotive 1.8. u Šibeniku.