Prvi strijelac HNL-a produžio vjernost Bijelo-plavima

Hrvatska 3. lip 202022:24 > 22:29
Lintao Zhang/Getty Images

Da ne bi bilo kako ih samo sustižu loše vijesti, danas je stigla i jedna dobra za sve navijače Osijeka

Ovih dana sve se zadesilo na nogometni klub Osijek, ali danas je vodstvo kluba iz Gradskog vrta objavilo jednu odličnu vijest za sve navijače.

Naime, njihov napadač Mirko Marić potpisao je novi ugovor s Osijekom za još godinu dana. Važeći ugovor mu je trajao do ljeta 2022., pa će ovaj tako biti do ljeta 2023.

Iako se pričalo kako će Marić napustiti Gradski vrt zbog brojnih ponuda iz inozemstva, ipak je odlučio ostati.

‘Puno puta sam već isticao kako mi je ovdje lijepo i da mi se nikamo ne žuri. Najbolji nogomet u karijeri igram upravo u Osijeku, potvrđuje to i statistika, odnosno moj učinak na terenu za što su, dakako, itekako zaslužni i suigrači. Zahvaljujem Upravi na povjerenju, a što se mene tiče mislim da sam i ovom odlukom dao do znanja da ne želim nigdje srljati u smislu nekog transfera. Strpljivi smo i Klub i ja kada je riječ o ponudama koje nam stižu i nismo pod nikakvim pritiskom’ – zaključio je Marić.