Meštrović: Ne opravdavam Grezdu, ali nepravda boli

Hrvatska 1. lip 202012:02 > 12:10
NK Osijek/Facebook

Sinoć je Rijeka pobijedila Osijek 3:2 u polufinalu Kupa i plasirala se u veliko finale koje će igrati u Šibeniku 1. kolovoza protiv Lokomotive

Utakmica nakon koje se puno priča o suđenju Marka Pajača koji je kardinalnim pogreškama naštedio Osijeku i pomogao Rijeci da pobijedi.

Nakon utakmice došlo je i do šakačkog obračuna Erosa Grezde i Antonija Čolaka, odnosno igrač Osijeka je šakom u glavu pogodio napadača Rijeke..

Iz tabora Osijeka dolaze velike optužbe na suđenje, a danas je za 24 sata pričao predsjednik Osijeka Ivan Meštrović.

“Mi u NK Osijeku imamo krilaticu #ništanijeslučajno. To su skandalozne pogreške zbog kojih bi se trebali crvenjeti u četvrtoj, a kamoli ne u prvoj ligi ili u polufinalu Kupa. Ovo je samo refleksija društva u kojemu živimo gdje su često na nekim funkcijama nedovoljno stručni kadrovi.”

Ian MacNicol/Getty Images

Komentirao je Meštrović i Grezdin napad na Čolaka.

“Nisam bio nazočan, napustio sam stadion. Nisam svjedočio tom događaju, a sportaši su uvijek osjetljivi na nepravdu. Postupke poput Grezdinog ne opravdavam, ali očigledno su mu prethodile radnje s kojima također nismo u potpunosti upoznati. Za sada u klubu nećemo kazniti Grezdu, moramo vidjeti što se točno dogodilo. Očito je to bila njegova reakcija na nešto, dodao je Meštrović.”