Stigla velika pogodnost za sve navijače Dinama

Hrvatska 29. svi 202011:23 > 11:30
Lukasz Laskowski/PressFocus/MB Media/Getty Image

Građanski nogometni klub Dinamo pripremio je iznenađenje za svoje navijače

Hrvatski nogomet se vraća u punom sjaju sutrašnjom kup utakmicom između Slaven Belupa i Lokomotive, dok se Prva HNL nastavlja idući tjedan.

Tom prilikom,nogometni klub Dinamo i Hrvatski Telekom premijerno predstavljaju posebnu pogodnost za vlasnike godišnjih ulaznica GNK Dinamo!

Prinosimo priopćenje u cijelosti:

Hrvatski prvak osmislio je i inicirao pogodnost za vlasnike godišnjih ulaznica za sezonu 2019/20. koji će u sklopu kampanje s Hrvatskim Telekomom sve utakmice Dinama u Hrvatski Telekom Prvoj ligi moći gledati uživo na MAXtv To Go platformi i to potpuno besplatno.

MAXtv To Go uslugu MAXtv To Go uslugu uz dobiveni kod moći će aktivirati i vlasnici godišnjih ulaznica GNK Dinamo koji do sada nisu bili MAXtv To Go korisnici niti korisnici usluga Hrvatskog Telekoma.

Pogodnost za sve vlasnike godišnjih ulaznica bit će aktivna od 6. lipnja do 31. srpnja ove godine.