Livaković: Možemo biti još bolji u Ligi prvaka!

Hrvatska 29. svi 20208:38 > 8:40
Marco Luzzani/Getty Images

Vratar Modrih otkrio je kako su se pripremali za povratak na terene te najavio velike stvari

Dinamo će svoju prvu službenu utakmicu poslije pandemije koronavirusa odigrati idući vikend kada gostuje u Varaždinu.

Vratar Modrih Dominik Livaković je za 24sata komentirao Bjelicu i Jovićevića, ali i odluku kluba oko smanjenja plaća.

‘Igor ima viziju i energiju, to bih kod njega zasad izdvojio. Što se tiče smanjenja plaća, o tome je sve rekao kapetan Ademi i na to se neću vraćati. S Bjelicom smo odlično surađivali, posebno ja sa Silvijom Čavlinom uz kojega sam napredovao, ali to je bila odluka kluba’ – rekao je Livi.

Dean Mouhtaropoulos / Staff

Obzirom na trenutnu situaciju, Modri nisu trenirali više od mjesec dana, ali Dinamova ‘jedinica’ kaže kako su se morali prilagoditi te je najavio velike stvari.

‘Ovo je najduža pauza otkako sam počeo ozbiljno s nogometom i trebalo mi je neko vrijeme da se priviknem. Cilj koji smo stavili ispred sebe je pohod na Ligu prvaka. Lani je bilo sjajno, bili smo u igri za prolazak dalje sve do zadnjeg kola i mislim da možemo napraviti taj korak više u odnosu na prošlu sezonu. Spremni smo sve podrediti tome cilju i siguran sam da ćemo uspjeti’ – zaključio je.