Menadžer Diamantakosa: Dugo smo tražili ovakvu opciju

Hrvatska 21. svi 202022:22 > 22:29
Thomas Eisenhuth/Bongarts/Getty Images)

Klub s Poljuda dobio je veliko pojačanje u vidu grčkog napadača

Izgleda kako je Hajduk sve riješio s Grkom Dimitrisom Diamantakosom, a sve je potvrdio i njegov menadžer Theofilos Karasavvidis.

Dogovoren je potpis na tri godine, Grk je prošao liječnički pregled u Hamburgu i sve što se sada čeka je razvoj situacije kako bi Diamantakos došao u Split.

‘Hajduk je veliki klub, jako poznat i van granica Hrvatske, i to je dovoljan motiv za potpis. Dugo smo tražili ovakvu opciju i kad mi se javio kolega iz Splita, Ivan Porobija, nismo dugo razmišljali. Hajduk je veliki izlog, klub koji ima sjajnu atmosferu na tribinama, bori se za trofeje….- rekao je Karasavvidis pa nastavio:

‘Mi smo Grci emotivni kao i vi u Split, siguran sam da će se on sjajno snaći i da će mu odgovarati atmosfera na Poljudu. Znam da je tu igao i Savvas Gentsoglou, znam Tudora i Jaira dok su bili u PAOL-u… Dimi će se jako dobro uklopiti, on je emotivac i veliki radnik, daje sve za momčad’ – zaključio je.