Zvezda ne može platiti, hoće li Dinamo?

Hrvatska 28. tra 202016:40 > 16:42
GNK Dinamo

Na Jovićevićevoj listi želja se nalazi Lindsay Rose iz Arisa za kojeg su navodno 'modri' spremni da izdvoje milijun eura koliko grčki klub traži.

Igor Jovičević, novi trener Dinama u ponedjeljak je odradio i prvi trening s modrima. No, očito da je novi maksimitrski šef struke već u poslu. Na Jovićevićevoj listi želja se nalazi Lindsay Rose iz Arisa za kojeg su navodno ‘modri’ spremni izdvojiti milijun eura koliko grčki klub traži.

Za ovog 28-godišnjeg obrambenog igrača francuskih korijena se također zanimala i Crvena zvezda, ali kako je ponuda Beograđana bila daleko manja, favorit za njegov potpis ostao je Dinamo.

Rose je u Aris inače došao prošlog ljeta iz Lorienta. Plaćen je tek 170.000 eura, ali od sljedećeg transfera njegovom bivšem klubu će pripasti 25 posto iznosa, pa zato i ne čudi što su u Arisu podigli cijenu.

Ostaje da se vidi hoće li Rose postati prvo pojačanje Dinama u ljetnom prijelaznom roku.