Dinamo potpisao igrača pred kojim je velika budućnost

Hrvatska 2. tra 20208:00 > 8:03
GNK Dinamo

Iz Maksimirske 128 su objavili kako su potpisali profesionalni ugovor s Edinom Julardžijom

Poznato je kako su Modri uvijek imali talentirane igrače iz svoje akademije, a sada su se odlučili na jedan takav potez te su odlučili dovesti 19-godišnjeg mladića u prvu momčad.

Riječ je o Edinu Julardžiji, koji je igrao veliku ulogu u juniorskoj Ligi prvaka gdje je zajedno sa svojim suigračima otišao do četvrtfinala.

Dinamo ga je odlučio nagraditi profesionalnim ugovorom.

‘Ne mogu vam opisati što za mene znači ovaj potpis. Od prvog dana i dolaska u Maksimir jedini cilj je bio igrati za prvu ekipu i danas sam korak bliže ostvarenju snova. Svjestan sam vremena u kojima se nalazimo, situacije u društvu i onoga što dolazi nakon korone ali mislim da se s jednim pozitivnim stavom možemo suočiti sa svim izazovima. Hvala klubu koji vjeruje u mene, dosadašnjim trenerima i suigračima te obitelji bez koje bi ovo bilo nemoguće’ – rekao je mladi nogometaš.