Zdravko Mamić komentirao krizu u Dinamu: Game over…

Hrvatska 30. ožu 202021:30 > 21:33
GNK Dinamo

Povodom slučaja koji je nastao u hrvatskom prvaku zbog (pokušaja) rezanja plaća igračima i zaposlenima te posljedičnog otpuštanja cijelog Bjeličina stručnog stožera, na društvenoj mreži se oglasio i de facto gazda kluba, Zdravko Mamić.

Messi i suigrači su se odrekli 70% primanja, belgijski nogometaši će mjesečno preživljavati s 13.000 kuna, Žilina koja je sedmerostruki prvak Slovačke je proglasila bankrot, Cristiano Ronaldo, Juventus, Bayern München i mnogi drugi su se solidarizirali, te pokazali da se na muci poznaju junaci. Dinamo se priprema za vremena ispred nas i svi moramo nositi dio tereta. Sve uspjehe klub je honorirao, nikome nije ostao dužan, te je omogućio uvjete rada kakve nema nitko u ovom dijelu Europe, a to će raditi i ubuduće. Game over“, napisao je Mamić.