ANKETA: Koja je sudbina Bjelice u Maksimirskoj 128?

Hrvatska 30. ožu 202012:05 > 12:08
Dean Mouhtaropoulos/Getty Images

Iz Dinama planiraju razgovor s Nenadom Bjelicom, ali je pitanje kad će do njega doći jer je trener Dinama u Klagenfurtu. U međuvremenu, izjasnite se u našoj anketi

Dinamo proživljava teške trenutke zbog mjere kluba da se igračima, treneru i njegovom stručnom stožeru srežu plaće.

Kao što sad već svi znaju, nikome od navedenih to se nije dopalo, a odluka kluba naišla je na bojkot, što je rezultiralo otkazom kompletnom Bjeličinom stožeru.

Sam trener pak još je uvijek na svojoj poziciji. Navodno u Maksimirskoj 128 nema ni riječi o mogućim nasljednicima Bjelice, zbog čega se može zaključiti kako još uvijek računaju na njega. Što je onda taj potez Dinama predstavljao – jednu lekciju? Pokazivanje zubiju? Iskazivanje stava? Teško je reći.

Iz Dinama planiraju razgovor s Nenadom Bjelicom, ali je pitanje kad će do njega doći jer je trener Dinama u Klagenfurtu, a s obzirom na situaciju, kad bi se vratio, morao bi jedno vrijeme u karantenu.