Nevjerojatno – Dinamo potjerao cijeli Bjeličin stožer!

Hrvatska 26. ožu 202020:53 > 20:54
Getty Images

Nakon što su Dinamov trener Nenad Bjelica i igrači odbili prihvatiti smanjenje plaća, danas je klupska uprava reagirala brzo, ali i neočekivano...

Naime, večeras su nam putem svoje službene stranice javili kako su povukli potez kojim raskidaju ugovore sa svim članovima trenerskog stožera Nenada Bjelica. Međutim, sam trener – zasad – ostaje u dosadašnjem statusu.

“Odlukom Uprave GNK Dinamo od 26. ožujka 2020., raskinuti su ugovori o suradnji za sljedeće članove stručnog stožera prve momčadi GNK Dinamo:
1. Rene Poms
2. Nino Bule
3. Silvije Čavlina
4. Martin Mayer
5. Karlo Reinholz
6. Jasmin Osmanović”, stoji u priopćenju.

Podsjetimo, Dinamo je prekjučer ponudio smanjenje plaće svim zaposlenicima za trećinu, dok jedna trećina bila plaćena naknadno.

Igrači i Bjelica jučer su to odbili, tako da je bilo za očekivani nekakvu reakciju uprave.