Dinamo oprema bolnice i donira golemu svotu novca

Hrvatska 25. ožu 202015:54 > 16:03
Dean Mouhtaropoulos/Getty Images

Niz sportaša diljem Europe i svijeta pmaže potrebitima nakon pandemije koronavirusa, a hrvatskim sportašima, kojima je potres dijelom uništio i glavni grad, pridružio se i nogometni klub Dinamo

I nogometni klub Dinamo odlučio je pomoći u borbi s pandemijom koronavirusa i potresima koji su dobrano uzdrmali Zagreb.

‘GNK Dinamo želi pružiti najiskreniju podršku svim građankama i građanima, djeci i odraslima, onima oboljelima od koronavirusa, svima ugroženima, njihovim obiteljima, svima nastradalim u potresu koji je zadesio Zagreb, svim službama, pojedincima i organizacijama koji su danonoćno pomagali u ovim nevoljama, koji od jutra do mraka pomažu drugima, spašavaju živote, brinu o ugroženima. Hrabri ste, snažni ste i činite nas ponosnima što imamo privilegiju živjeti zajedno s vama u maloj zemlji velikog srca kao što je Hrvatska’, poručio je maksimirski klub.

Dinamo je odlučio pribaviti dva potpuno opremljena sanitetska vozila za potrebe zdravstva i usput donirati i po 250 tisuća kuna za obnove, u potresu stradalih, KBC Zagreb i Klinike za dječje bolesti u Klaićevoj ulici.