Splićani dobili posebne individualne programe

Hrvatska 20. ožu 202021:24 > 21:29
Vladimir Rys / Staff

Koronavirus stigao je i u Hrvatsku, a sportski direktor Hajduka je objavio mjere za nogometaše splitske momčadi

Sportski direktor Hajduka Ivan Kepčija je u petak je preko službene internetske stranice kluba izvijestio na kako su svi igrači tog kluba dobili posebne individualne programe i rasporede treninga kojih se moraju pridržavati u idućih 30 dana u okolnostima izazovnim koronavirusom.

Istaknuo je kako su svi igrači već prošli tjedan dobili individualni program i raspored treninga koje mogu odrađivati u svojim domovima, samostalno bez kontakta s drugim osobama.

“Treneri preko GPS-a i aplikacije prate njihov rad kako bi ih dodatno usmjerili po potrebi. Ovim putem još jednom apeliramo na sve građane da se pridržavaju uputa jer ćemo samo na taj način prije izaći iz ove situacije i nastaviti s uobičajenim životom, što za nas znači povratak sportskim aktivnostima,” rekao je sportski direktor Hajduka Kepčija.